Haberler
 • Konya Yıldız Satranç ve Zeka Oyunları Klubü'nden ziyaret
  Konya Yıldız Satranç ve Zeka Oyunları Klubü'nden minik misafirlerimiz fabrikamızı ziyaret etti. Fabrika turu sırasında, miniklere üretimle ilgili bilgi verildi, sordukları sorular cevaplandı. Onları fabrikamızda ağırlamak bizleri çok mutlu etti. Bugün bu ziyarette çocuklarımızın ürünlerin yapım aşamasından, sevkiyat aşamasına kadar gerçekleşen süreci ilgiyle takip etmeleri ve işleyiş ile ilgili çeşitli sorular yöneltmeleri bizlere ayrı bir mutluluk verdi. Belki de bugün Konya’nın gelişmesine ve istihdamına yön
  Temmuz 12, 2019
 • Türkiye'nin 299. en büyüğü, AYD!
  TÜRKİYE’nin sanayi devleri arasında her yıl olduğu gibi ilk 500'deki yerimizi bu yılda aldık! Dünya’da sektörünün en büyüğü Aydınlar Yedek Parça San. ve Tic. A.Ş.,İstanbul Sanayi Odası’nın (İSO) yarım asrı deviren ve sanayi sektörünün en değerli verilerini oluşturan “Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu”araştırmasında, 2018 yılında geçtiğimiz yıla göre 30 sıra birden yükselerek 299. sırada yer aldı.
  Mayıs 29, 2019
 • Teşekkür Ederiz
  04 - 07 Nisan 2019 tarihleri arasında İstanbul'da düzenlenen Automechanika fuarında standımızı ziyaret eden herkese TEŞEKKÜR EDERİZ.
  Nisan 08, 2019
Fuarlar
Kurumsal Video
Kurumsal tanıtım videomuzu izlemek için tıklayınız.
Kurumsal Logolar
Kurumsal logo ve basılı argümanlarımızı indirmek için tıklayınız.